Megint podcast. A mikrofon mögött: Stanley, kovácstomi, Beyonder. A kulcsszavak: béel, Lingard, Lindelöf, Shaw, Mata, mutogatás, elvárások, sör, kokó, pina, José (direkt rosszul ejtve), reklám.
Jó szórakozást!
Megint podcast. A mikrofon mögött: Stanley, kovácstomi, Beyonder. A kulcsszavak: béel, Lingard, Lindelöf, Shaw, Mata, mutogatás, elvárások, sör, kokó, pina, José (direkt rosszul ejtve), reklám.
Jó szórakozást!
Dicsőséges visszatérésünket az ígéret földjére podkeszttel ünnepeltük meg, hallgassátok, mintha nem lenne holnap. Vigyázat: a hanganyag tőlünk szokatlan, már-már gusztustalanul optimista gondolatokat is tartalmaz!
Közreműködők: Strigo, somebody, Ezra, Beyonder
A Real Madrid elleni fölényes gálameccs felkészülési találkozó másnapján ültünk össze, hogy az új igazolásainkról, a túra eddigi tapasztalatairól és a középpályánkon tátongó, Matic-formájú űrről beszélgessünk. Hallgassátok, mintha nem lenne holnap (is egy túrameccs)!
Most akkor szabad örülni a csicskatriplának, vagy sem? Siker vagy kudarc volt José első éve? Ki a szezon játékosa? Megrontja-e szegény Lingardot az insta? Bienvenue Griezmann? Többek közt ezeket tárgyaltuk Magyarország első számú (és egyetlen) United-podcastjében. Line up: Stanley, EZS, Ezra, Beyonder.
Újra bekapcsoltuk a Moukrofont, szembesítettük magunkat az augusztusi jóslatainkkal, zlatanoztunk, pogbáztunk és beharangoztuk a ma esti meccset. Bónusz: most mi tettünk fel nektek kérdéseket.
Line up: Strigo, Everred, Beyonder.
Megint beüzemeltük a Moukrofont egy podcast erejéig! Az anyagot még hétfőn vettük fel, csak lust technikai problémák miatt kicsit tovább tartott feltölteni a szokásosnál. Megbeszéljük a Swansea elleni diadalt, az Európa Liga-szereplésünket, a José-way-t és beharangozzuk az Arsenal elleni meccset. Az epizódban közreműködtek: Strigo, Harmansmith, Beyonder.
Kipróbáltunk valami újat: ahelyett, hogy leültünk volna egy asztalhoz, hogy felvegyük a Moukrofon™ következő adását, a tévé elé ültünk le, hogy a United-Fenerbahce meccs alatt mondjuk el a sok okosságot. Kicsit csapongóbb és lazább (= majdnem széteső) lett így a műsor, de reméljük, azért van valami szórakoztatóértéke. (Pláne azért, mert már a vasárnapi, Chelsea elleni meccset is harangozzuk benne befelé.)
Egyet sem fizet, kettőt kap! HangVaal szezonfinálé és Moukrofon pilotepizód egyben. Magyarul: podkesztelünk újra, közkívánatra, megújult felállásban.
Elbúcsúztatjuk a Lajos-korszakot és persze Buszos Józsiról is ejtünk pár mondatot. (És négerezünk is egy keveset.) Vigyázat: csúnya szavak is elhangoznak az adásban. Parental advisory!
Letölthető verzió: itt.
És a Keleti pályaudvarról, ahol törzshelyünk, a Mozaik található. Exkluzív kontent! A szerkesztőség minden tagja megszólal! (Mínusz Szücsi, szomorúszmájli.) Bónusz: az ország leghíresebb publicistája is tiszteletét teszi az adásban. (Letölthető verzió: itt.)
Figyelem: a podkeszt a nyugalom megzavarására alkalmas (de amúgy maximálisan indokolt) trágárkodásokat tartalmaz.
A legutóbbi podkeszt majdnem rituális és kollektív érfelpattintásba torkollott, most kicsit vidámabb hangulatban elemeztük a szezon eddigi részét, a #filozofit, a top4-es esélyeket, a kisördögöket, és még a ma esti Watford-meccset is beharangoztuk. Újoncot is avattunk, de nem mondjuk el, hogy kit, kattintsatok és kiderül. (Letölthető verzió: itt.)